מספר הפריטים בעגלה 0

סגור
עגלת הקניות שלך ריקה.
08-9220345
טפטים לדלתות - למגזר הפרטי והעסקי

טפטים לדלתות - רעיון מבריק לריענון עיצוב הבית או העסק

הדלת שלכם ישנה ונראית כבר לא משהו? ניסיתם לנקות את הדלת ושום דבר לא גורם לה להיראות כמו שאתם רוצים? מעוניינים במראה מבריק ונוצץ לדלת הכניסה או החדר שלכם או של ילדיכם? העמוד הבא יראה לכם שהכל אפשרי, ואפילו די בקלות ובזול. 

מה הם טפטים לדלתות? 

כשאומרים לנו טפטים, חלקנו עדיין נזכרים באפשרויות הכיסוי הזולות והפשוטות שבהן היו מכסים קירות בשנות השישים והשבעים. מאז ועד היום עברו הרבה מים בנהר, והטכנולוגיה השתפרה פלאים. מגוון הטפטים הזמינים היום הם מרשימים ביותר, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מדלת כניסה חדשה ומרשימה, גם אם היא עצמה כבר אינה במצב מזהיר. אפשרויות ההדפסה המודרניות מאפשרות לנו ליצור עבורכם טפטים לדלתות שלא ישאירו אתכם אדישים, במגוון עיצובים מרהיבים. מעצבי פנים רבים ואדריכלים כבר הבינו שדלתות לא חייבות להישאר אנונימיות וחסרות ייחוד וגיוון. שימוש בטפטים ייחודיים על גבי דלתות הכניסה של הבית או המשרד שלכם מאפשר לכם חופש דמיון וביטוי לדרגות גבוהות של יצירתיות, בין אם מדובר בדלת כניסה ראשית ובין אם מדובר בדלתות פנימיות לתוך הבית. 

 פנו עוד היום לחברת אבי אריאלי לבחירת טפט ממבחר עשיר של דגמים ועיצובים

 אתם מוזמנים להתרשם מהקטלוג הרחב שלנו ולבחור את הדגם והעיצוב שתרצו. ברשותנו טפטים לדלתות פנים, דלתות עץ, טפט לדלת הכניסה של הבית או המשרד שלכם - מחיר מנצח. צרו קשר עוד היום! חייגו ל-08-9220345 והזמינו את הדגם הרצוי לכם מבין עשרות הדגמים המדהימים שלנו וחכו לתגובות האוהדות של האורחים שתביאו אל ביתכם או אל המשרד שלכם!

טפטים לדלתות כניסה
טפטים לדלתות משרד

אודות

אבי אריאלי הינו סטודיו ובית דפוס העוסק בתחום השילוט ומיתוג פנים, ומתמחים בעיקר בעיצוב והפקת טפטים, מדבקות קיר ופריטים משלימים לבתי מלון, משרדים, חנויות, מוסדות חינוך ומרחבי למידה, בתים פרטיים ועוד... 

לפרטים נוספים >>

צור קשר

  08-9220345   08-9220356    avi@avi-arieli.co.il