מספר הפריטים בעגלה 0

סגור
עגלת הקניות שלך ריקה.
08-9220345

מדבקות טפט מחיק / קיר מחיק

להפוך כל קיר ריק או משטח חלק ללוח מחיק.


בשנים האחרונות עלתה הדרישה ללוחות מחיקים מעוצבים המכילים נתונים קבועים כמו טבלאות מכירה / הישגים וכו' ...  עד היום היו מייצרים לוחות בגדלים סטנדרטיים  ואם רצו לכסות קיר אז היו מחברים כמה לוחות ביחד. היום יש פתרון קל פשוט ומעוצב, שכל מה שהוא מצריך זה קיר / משטח חלק- הוא מגיע כטפט וניתן לישמו בכל גודל שרוצים.

במשרדים גדולים אפשר לבחור מספר קירות ולאפשר לעובדים לקשקש בכל מיני פינות של המשרד, מעברים ובחדרי ישיבות. אנשים ממש אוהבים את זה. זה פיתרון קל ליישום.

 

מעבר לכך זה ישים בכל סביבות העבודה הכוללים משרדים, בתי ספר, בתי חולים ועוד..  אבל אנחנו באופן אישי מתרגשים על היישום שלו בבית: יצרנו לילדים קירות מחיקים כמו דפי צביעה ענקיים שנותנים לילדים שעות של הנאה.. לחמודים הקטנים.. ולחברים שלהם...

בנוסף, הכנסנו את זה גם כטפט מחיק לתלמידי כיתות א' בבתי ספר שבהנאה רבה לומדים לכתוב מחוץ למחברת הכיתה ומשפרים את הכתב שלהם על הקירות המחיקים שייצרנו לכבודם.

קירות מחיקים לילדים- קיר צביעה מחיק

אודות

אבי אריאלי הינו סטודיו ובית דפוס העוסק בתחום השילוט ומיתוג פנים, ומתמחים בעיקר בעיצוב והפקת טפטים, מדבקות קיר ופריטים משלימים לבתי מלון, משרדים, חנויות, מוסדות חינוך ומרחבי למידה, בתים פרטיים ועוד... 

לפרטים נוספים >>

צור קשר

  08-9220345   08-9220356    avi@avi-arieli.co.il