להפוך כל קיר ריק או משטח חלק ללוח מחיק.

בשנים האחרונות עלתה הדרישה ללוחות מחיקים מעוצבים המכילים נתונים קבועים כמו טבלאות מכירה / הישגים וכו' … עד היום היו מייצרים לוחות בגדלים סטנדרטיים ואם רצו לכסות קיר אז היו מחברים כמה לוחות ביחד.

היום יש פתרון קל פשוט ומעוצב, שכל מה שהוא מצריך זה קיר / משטח חלק- הוא מגיע כטפט וניתן לישמו בכל גודל שרוצים.

במשרדים גדולים אפשר לבחור מספר קירות ולאפשר לעובדים לקשקש בכל מיני פינות של המשרד, מעברים ובחדרי ישיבות. אנשים ממש אוהבים את זה. זה פיתרון קל ליישום.

מעבר לכך זה ישים בכל סביבות העבודה הכוללים משרדים, בתי ספר, בתי חולים ועוד.. אבל אנחנו באופן אישי מתרגשים על היישום שלו בבית: יצרנו לילדים קירות מחיקים כמו דפי צביעה ענקיים שנותנים לילדים שעות של הנאה.. לחמודים הקטנים.. ולחברים שלהם…

בנוסף, הכנסנו את זה גם כטפט מחיק לתלמידי כיתות א' בבתי ספר שבהנאה רבה לומדים לכתוב מחוץ למחברת הכיתה ומשפרים את הכתב שלהם על הקירות המחיקים שייצרנו לכבודם.

טפטים מחיקים

טפטים מחיקים הם טרנד חדש ופופולרי. באמצעותם ניתן לעצב חללים שונים במשרדים, חדרי דיונים, חדרי ילדים ועוד. השימוש בטפט אינו מיועד רק לצורך דקורטיבי אלא הופך להיות פונקציונלי בזכות היכולת לכתוב, לצייר ולשרבט על הקירות. למעשה הקיר הופך להיות לוח מחיק שבו הילד יכול להכין את שיעורי הבית. במשרדים או בחדרי דיונים ניתן לשלב טפט מחיק כדי להעלות נושאים ורעיונות שעולים מתוך הדיון, מדובר על פתרון נוח ופשוט לצורך כתיבה ומחיקה של טקסט. ניתן למצוא טפטים מחיקים במגוון סגנונות ודוגמאות שמקנים לחדר מראה חדשני ומשודרג.

טפט לוח מחיק

ניתן לבחור בטפט לוח מחיק שמתאים לשימוש בבתי ספר, גני ילדים, משרדים ואפילו בבית. טפט לוח מחיק מאפשר לכם לכתוב על קירות הבית שלכם ללא חשש. תוכלו להשאיר על הקיר הודעות לבעל, לילדים, לכתוב את רשימת הקניות השבועית ועוד. טפט לוח מחיק מגיע עם טוש ייעודי וניתן לנקות את הטפט באמצעות מטלית לחה או ספוג. טפט לוח מחיק מגיע במגוון צבעים וניתן להדביק אותו על קירות, ריהוט כגון ארונות ושידות ויש טפטים שמתאימים גם למקרר.

ניתן ליצור קיר אישי באמצעות טפט לוח מחיק עליו תוכלו לכתוב הערות אישיות, אם אתם מעוניינים לשדרג את סביבת העבודה שלכם תוכלו לייצר אזור ישיבה שבו העובדים שלכם יוכלו לכתוב משימות, להכין לוח תכנון שבועי, לשרטט, להשאיר הודעות ועוד.

עיצוב חללים באמצעות טפטים מחיקים

טפטים מחיקים הם דרך מקורית ומעניינת לשדרג את מראה הבית או המשרד. ניתן לבחור טפטים מתוך מגוון עיצובים ודוגמאות. טפט מחיק הוא פתרון זול ונוח לשימוש, ההדבקה של הטפט היא פשוטה וקלה. תוכלו להתאים את הטפט למידות הרצויות לכם בהתאם לגודל החדר בו תרצו להציב אותו. ניתן להציב את הטפט על קירות, משטחי בטון, משטחי עץ וגבס.

איך בוחרים טפטים מחיקים?

טפטים מחיקים הם פתרון לעיצוב חדרים המאפשרים פונקציונליות בשילוב עם עיצוב חדשני. מומלץ לבחור בקיר אחד מרכזי בחדר שבו תרצו להדביק את הטפט. חשוב לבחור בטפט שעשוי מחומרי גלם איכותיים ושהטפט יהיה עמיד לאורך שנים. חשוב לזכור שטפטים מחיקים צריכים לשרת אתכם לטווח ארוך, בניגוד לצביעת קירות שמתקלפים תוך זמן קצר לכן חשוב שהטפט יהיה איכותי . במידה ואתם רוכשים טפט לחדר קטן יחסית, מומלץ לבחור בצבעים בהירים על מנת ליצור תחושה של גודל.

אם אתם רוכשים טפט למשרד שלכם ויש לכם אזור של Open Space תוכלו לבחור בטפט בצבע כהה ואפילו שחור. כדי לאפשר לעובדים שלכם להשתמש בטפט לוח מחיק, מומלץ להציב אותו במקום מרכזי בחלל, כך שלכולם תהיה גישה אליו. ניתן להוסיף חפצי נוי וריהוט בצמוד לקיר כדי להשלים את העיצוב. תוכלו לשלב ספות וכריות בצבעים תואמים ושולחן קפה בין הספות ולאפשר לעובדים במשרד ליהנות מאזור מעוצב ופונקציונלי כאחד.

במידה ואתם בוחרים טפט מחיק למטבח, מומלץ לבחור בטפט שיהיה איכותי ועמיד במיוחד מכיוון שהוא עלול לבוא במגע עם מים. חשוב לקחת בחשבון שטפט למטבח עלול להתלכלך בקלות מכתמי שמן, לכן מומלץ לבחור בטפט שיהיה קל לניקוי.

במידה ובחרתם טפטים לסלון או לחדר העבודה, מומלץ להתחשב בריהוט הקיים בחדר, בסגנון העיצוב ובצבעים. פרמטר נוסף וחשוב הוא התאורה וכמות האור שנכנסת לחדר במהלך היום.

טפטים הם פתרון מושלם לעיצוב חללים, ניתן להסיר את הטפטים במידה ותרצו לשנות את עיצוב החדרים, חשוב לוודא שהטפטים אינם מכילים חומרים רעילים ושהם איכותיים ועמידים לאורך זמן.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment